Instalacje oraz agregaty chłodnicze

Agregat chłodniczy Mitsubishi FDC 200

Agregat chłodniczy Mitsubishi FDC 200

Urządzenia z zakresu chłodnictwa mają za zadanie utrzymywać odpowiednią temperaturę w danych obiektach, systemach oraz instalacjach. Odprowadzają ciepło na zewnątrz i pozwalają zachować w danym miejscu temperaturę niższą niż temperatura otoczenia. Najprostszym przykładem urządzenia działającego na tej zasadzie jest po prostu lodówka, którą zapewne każdy z nas ma w swojej kuchni.

Podobnych rozwiązań oraz urządzeń wymagają instalacje klimatyzacyjne czy komory mroźnicze. Powietrze w nich musi zostać w odpowiedni sposób ostudzone oraz osuszone, ponieważ tylko wtedy mogą one w skuteczny sposób spełniać swoją funkcję. Nie jest to możliwe bez odpowiedniego wykonania – właśnie w tej sferze możecie Państwo liczyć na pomoc naszej, mającej siedzibę w Krakowie firmy. Chłodnictwo to najważniejsza część naszej działalności, dlatego możemy zaproponować najnowsze rozwiązania, urządzenia i agregaty z tej dziedziny

Poniżej przedstawiamy szerszą ofertę naszych produktów – sprawdźcie Państwo sami, co Techset może dla Was zrobić. Jeśli potrzebujecie pomocy, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

W ofercie mogą Państwo znaleźć m. in.:

  • instalacje chłodnicze na potrzeby klimatyzacji,
  • agregaty chłodnicze na potrzeby komór mroźnych,
  • rozwiązania dla central wentylacyjnych,
  • kompleksowy serwis urządzeń, systemów i agregatów,
  • wymianę czynnika z grupy freonów na czynnik bardziej ekologiczny.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas! +48 604 05 06 75

Pomożemy, wyjaśnimy i postaramy się dobrać jak najwłaściwszą ofertę do Twoich potrzeb!