Chłodnictwo

Agregat chłodniczy Mitsubishi FDC 200

Urządzenia z zakresu chłodnictwa mają utrzymywać odpowiednią temperaturę w danych obiektach, systemach oraz instalacjach. Odprowadzają ciepło na zewnątrz i pozwalają zachować w danym miejscu temperaturę niższą niż temperatura otoczenia. Najprostszym przykładem urządzenia działającego na tej zasadzie jest po prostu lodówka, którą zapewne każdy z nas ma w swojej kuchni. Podobnych rozwiązań oraz urządzeń z zakresu chłodnictwa wymagają instalacje klimatyzacyjne, czy komory chłodnicze. Właśnie w tej sferze możecie Państwo liczyć na pomoc naszej, mającej siedzibę w Krakowie firmy.

Proponujemy najnowsze rozwiązania i urządzenia z zakresu chłodnictwa. Powietrze przy wymienionych powyżej instalacjach musi zostać w odpowiedni sposób ochłodzone oraz osuszone, aby instalacja mogła w skuteczny sposób spełniać swoją funkcję. Nie będzie to możliwe bez odpowiednio wykonanej instalacji.

Poniżej przedstawiamy szerszą ofertę naszych produktów. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w zakresie chłodnictwa, to zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć m. in.:
  • instalacje chłodnicze na potrzeby klimatyzacji,
  • instalacje chłodnie na potrzeby komór chłodniczych i mroźnych,
  • chłodnictwo dla central wentylacyjnych,
  • kompleksowy serwis instalacji chłodniczych,
  • wymianę czynnika chłodniczego z grupy freonów na czynnik bardziej ekologiczny.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas! +48 604 05 06 75

Pomożemy, wyjaśnimy i postaramy się dobrać jak najwłaściwszą ofertę do Twoich potrzeb!