Wentylacja

Oferując naszym klientom urządzenia w zakresie wentylacji i rekuperacji, kierujemy się głównie ich jakością i bezawaryjnością. Przez lata sprawdziliśmy szeroką gamę produktów i wybieramy tylko sprawdzonych producentów.

fot. my.daikin.eu

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak ważna dla dobrego samopoczucia jest sprawnie działająca instalacja wentylacyjna budynku. Realizując inwestycje, należy mieć na uwadze, że tylko wentylacja mechaniczna jest w stanie w sposób ciągły zapewnić wymagany dopływ świeżego powietrza. Tradycyjna wentylacja grawitacyjna bywa nieskuteczna i niestabilna z uwagi na zmienność temperatury zewnętrznej. Dodatkowo, wentylacja mechaniczna jest w stanie w sposób niezwykle efektywny odzyskiwać część ciepła (nawet do 90%) z powietrza wyprowadzanego z pomieszczeń do otoczenia, natomiast odzysk ten nie występuje w przypadku wentylacji grawitacyjnej. Ilość energii elektrycznej zużywanej przez silniki wentylatorów jest znikoma wobec zużycia sumarycznego w całym budynku. Z tych właśnie względów wentylacja mechaniczna staje się coraz bardziej popularna w budownictwie, gdzie nazywa się ją potocznie rekuperacją.

     Z uwagi na bogate doświadczenie jesteśmy w stanie podjąć się zrealizowania niemal każdej instalacji wentylacyjnej wraz z rekuperatorami, począwszy od domków jednorodzinnych i małych instalacji wyciągowych, a kończąc na kompleksowej, wielosystemowej instalacji wentylacyjnej obiektów wielkopowierzchniowych. Pracujemy głównie w systemie zaprojektuj – wykonaj, jednak podejmiemy się także wykonania tylko projektu bądź samego wykonania instalacji. Naszą główną zaletą jest to, że jesteśmy w stanie wykonywać instalacje wentylacyjne wraz z klimatyzacyjnymi lub rekuperacją.

                 Wykorzystujemy urządzenia jedynie sprawdzonych producentów, takich jak VTS, Frapol, Smay, Harmann oraz Klimor. Zachęcamy, aby skorzystać z naszej oferty wszystkich z Państwa, nie tylko mieszkańców Krakowa i okolic, jeśli jesteście zainteresowani najwyższej jakości wentylacją oraz rekuperacją i rekuperatorami w swoim budynku lub pojedynczym pomieszczeniu.

Rekuperatory i centrale wentylacyjne Frapol

Onyx Sky Passiv 650

Mała centrala stojąca - rozwiązanie dla domów i lokali usługowych

Onyx Sky 400

Centrala podwieszana - idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie dysponujemy miejscem na postawienie centrali

Centrala sekcyjna typu AF

Centrala stojąca - przeznaczona do wentylacji całych budynków, np. hoteli

Rekuperatory i centrale wentylacyjne Daikin

Rekuperator VAM 1000 FB

Mała centrala podwieszana - rozwiązanie dla domów i lokali usługowych

D-AHU Modular R

Centrala modułowa stojąca - prosta i intuicyjna obsługa serwisowa

Rekuperator VKM-GBM

Rekuperator z funkcją grzania, chłodzenia oraz nawilżania - reguluje wszystkie parametry komfortu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas! +48 604 06 05 75

Pomożemy, wyjaśnimy i postaramy się dobrać jak najwłaściwszą ofertę do Twoich potrzeb!