Wentylacja i rekuperacja

Oferując naszym klientom urządzenia w zakresie wentylacji i rekuperacji, kierujemy się głównie ich jakością i bezawaryjnością. Przez lata sprawdziliśmy szeroką gamę produktów i wybieramy tylko sprawdzonych producentów – współpracujemy między innymi z markami takimi jak Franpol, Harmann, Smay, VTS czy Klimor.

fot. my.daikin.eu

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak ważna dla dobrego samopoczucia jest sprawnie działająca wentylacja w budynku. Realizując inwestycje, należy mieć na uwadze, że tylko wentylacja mechaniczna jest w stanie w sposób ciągły zapewnić wymagany dopływ świeżego powietrza. Tradycyjna, grawitacyjna wymiana powietrza bywa nieskuteczna i niestabilna z uwagi na zmienność temperatury zewnętrznej. Z kolei typ mechaniczny jest w stanie w sposób niezwykle efektywny odzyskiwać część ciepła (nawet do 90%) z powietrza wyprowadzanego z pomieszczeń do otoczenia Odzysk ten nie występuje w przypadku wymiany grawitacyjnej. Ilość energii elektrycznej zużywanej przez silniki urządzeń (na przykład marki VTS, Smay czy Klimor) jest znikoma wobec zużycia sumarycznego w całym budynku. Z tych właśnie względów wentylacja mechaniczna staje się coraz bardziej popularna w budownictwie, gdzie nazywa się ją potocznie rekuperacją.

Z uwagi na bogate doświadczenie jesteśmy w stanie podjąć się zrealizowania niemal każdej instalacji wentylacyjnej mechanicznej wraz z rekuperatorami, począwszy od domków jednorodzinnych i małych instalacji wyciągowych, a kończąc na kompleksowej, wielosystemowej instalacji w obiektach wielkopowierzchniowych. Pracujemy głównie w systemie zaprojektuj – wykonaj, jednak podejmiemy się także wykonania tylko projektu bądź samego wykonania instalacji. Warto zdecydować się na nasze usługi – rekuperacja pozwoli się Państwu cieszyć nie tylko świeżym powietrzem i ciepłem w budynku, ale także obniżonymi kosztami ogrzewania.

Wykorzystujemy rekuperatory jedynie sprawdzonych producentów, takich jak VTS, Frapol, Smay, Harmann oraz Klimor. Zachęcamy, aby skorzystać z naszej oferty wszystkich z Państwa, nie tylko mieszkańców Krakowa i okolic, jeśli jesteście zainteresowani najwyższej jakości cyrkulacją powietrza oraz rekuperacją w swoim budynku lub pojedynczym pomieszczeniu.

Rekuperatory i centrale wentylacyjne Frapol

Onyx Sky Passiv 650

Onyx Sky Passiv 650

Mała centrala stojąca - rozwiązanie dla domów i lokali usługowych

Onyx Sky 400

Onyx Sky 400

Centrala podwieszana - idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie nie dysponujemy miejscem na postawienie centrali

Centrala sekcyjna typu AF

Centrala sekcyjna typu AF

Centrala stojąca - przeznaczona do wentylacji całych budynków, np. hoteli

Rekuperatory i centrale wentylacyjne Daikin

Rekuperator VAM 1000 FB

Rekuperator VAM 1000 FB

Mała centrala podwieszana - rozwiązanie dla domów i lokali usługowych

D-AHU Modular R

D-AHU Modular R

Centrala modułowa stojąca - prosta i intuicyjna obsługa serwisowa

Rekuperator VKM-GBM

Rekuperator VKM-GBM

Rekuperator z funkcją grzania, chłodzenia oraz nawilżania - reguluje wszystkie parametry komfortu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń do nas! +48 604 06 05 75

Pomożemy, wyjaśnimy i postaramy się dobrać jak najwłaściwszą ofertę do Twoich potrzeb!